Rainbow - przedszkole niepubliczne Kraków

Tamara Garlej

Przedszkole Rainbow nie tylko spełniło, ale znacznie przekroczyło moje oczekiwania. Nie wyobrażam sobie lepszego startu dla dziecka, a jeśli miałabym mieć trzecie dziecko, to również je do Państwa zapiszę :-)

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Oskar zawsze bardzo dobrze wspomina przedszkole co jest chyba najważniejsze, a najlepszym dowodem na to jest fakt, że nigdy nie chciał z niego wychodzić :-). Uważam, że został świetnie przygotowany do szkoły zarówno pod względem merytorycznym jak i socjalnym. Przedszkole Rainbow uczy dzieci zasad zachowania w grupie, bycia fair w stosunku do kolegów, szanowania odmienności kulturowych, dostrzegania potrzeb innych czyli wszystkiego tego, co jest trudne do zrealizowania w domu. Dodatkowym atutem jest bardzo wysoki poziom języka angielskiego, który przyswajany jest przez dziecko w sposób naturalny, a międzynarodowe środowisko pozwala na praktyczne wykorzystanie tych umiejętności. Tę opinię potwierdzam na przykładzie dwójki moich synów - absolwentów przedszkola, którzy nie mają najmniejszych problemów z językiem, a raczej potrzebują dodatkowych wyzwań, żeby nie stracili w szkole tego, czego nauczyli się w przedszkolu. Krótko mówiąc opinia o dzieciach z "Rainbow" jako wyróżniających się na tle innych jest niezmiennie aktualna od 10 lat. Pozwolę sobie dodać, że troskliwość Pań oraz męski pierwiastek w postaci Pana Pawła zapewniają dzieciom właściwy rozwój pod względem intelektualnym jak i sportowym.

 

Oskar najlepiej czyta w klasie, również świetnie sobie radzi z matematyką jak i językiem angielskim. Nie ma też problemów z kontaktami w grupie rówieśniczej, a etap przejścia do szkoły przebiegł bardzo naturalnie. Osiąga też świetne wyniki sportowe, zwłaszcza w piłce nożnej. Tutaj ukłon do Pana Pawła, że pomógł mu odnaleźć u siebie tę pasję już w przedszkolu :-)

 

Żałuję, że dzieci po zakończeniu edukacji w przedszkolu Rainbow nie mogą realizować szkoły Rainbow.

 

Tamara Garlej

 

Kraków, 15 kwietnia 2015 r.