Rainbow - przedszkole niepubliczne Kraków

Magda i Szymon Zielińscy

Rainbow to kameralne przedszkole. Można powiedzieć, że niepozorne – mały domek, mały ogródek. Nie to jest jednak najważniejsze – bo to co istotne, dzieje się w środku – ciekawe zajęcia i zabawy dla dzieci, wycieczki, warsztaty, co ważne – dostosowane do ich potrzeb, możliwości i wieku.

 

Przede wszystkim jednak to ogromna empatia i szacunek w stosunku do dzieci, umiejętność ich wysłuchania, rozumienia ich potrzeb, poszanowania ich zdania, nauka otwartości, tolerancji, szacunku dla innych, kształtowanie wysokiej własnej samooceny – w dobrym tego słowa znaczeniu. To także przyjazna atmosfera, mili i kompetentni Wychowawcy. Ale też otwartość i zrozumienie dla wszelkich wątpliwości i trosk rodziców. To wspólne rodzinne pikniki i świąteczne występny i warsztaty. I wreszcie przyjaźnie, nie tylko dzieci ale i rodziców.

 

Takie kwestie jak późniejsze dobre przygotowanie do szkoły, nie tylko merytoryczne, ale i emocjonalne, są już tylko naturalną konsekwencją.

 

Nasza córka uczęszczała do przedszkola od 3 roku życia. Nie rozważaliśmy nawet jej wcześniejszego pójścia do szkoły, jako sześciolatki. Dla nas to niezapomniane 4 lata i cieszymy się, że przygoda z Rainbow była też naszym udziałem, bo naprawdę warto.

Serdecznie pozdrawiamy Wszystkich, którzy tworzą to Wspaniałe Miejsce.

 

Magda i Szymon Zielińscy

 

Kraków, 14.11.2014