Rainbow - przedszkole niepubliczne Kraków

Justyna, Jakub i Michał Janczak

Szanowni Państwo chcielibyśmy napisać, że nazwa przedszkola „Rainbow” jest absolutnie trafiona. W opinii naszej i przede wszystkim w opinii naszego Syna, jest to miejsce, które produkuje najpiękniejsze, kolorowe wspomnienia w ciepłych odcieniach. A ciepło, które bije od Pani Basi, od wszystkich Osób pracujących w przedszkolu dawało poczucie drugiego domu.

 

Zapisywaliśmy Michała do przedszkola z ogromnymi obawami i strachem. Nasz Syn był wcześniakiem, z dokumentacją medyczną obejmująca dwa duże segregatory. W tym miejscu znaleźliśmy przede wszystkim wsparcie i spokój, który dawała świadomość doskonałej opieki. Miś z przedszkola wracał uśmiechnięty, a w drodze powrotnej do domu, podskakując opowiadał mi wszystko co się działo.

 

Program przedszkola był niesamowicie atrakcyjny i zróżnicowany, a Dzieci z przyjemnością odkrywały nowe umiejętności, miejsca czy informacje. Nauka nie stanowiła sztywnego zestawu zajęć – Dzieci uczyły się przez zabawę.

 

Mimo, iż nie mieszkamy już w Krakowie, a Miś jest dumnym uczniem, często wspomina przedszkole, mówiąc „A w NASZYM Rainbow…” I rzeczywiście tak jest. W naszej świadomości przedszkole „Rainbow” zostanie NASZE.

 

Nie mamy słów, aby wyrazić naszą wdzięczność za wszystko co otrzymaliśmy.

 

Dziękujemy!

 

Justyna, Jakub i Michał Janczak

 

22 marca 2018