Rainbow - przedszkole niepubliczne Kraków

Edyta i Adam Plackowie

Przedszkole RAINBOW, któremu powierzyliśmy w opiekę naszego syna to wspaniałe i bezpieczne miejsce, ale przede wszystkim cudowni i bardzo zaangażowani w swoją pracę Pedagodzy. To dzięki Nim nasz syn od samego początku przybycia do Przedszkola w wieku 3 lat został przyjęty i zaopiekowany bardzo dobrze.

 

Często zdarza się, że niektóre dzieci potrzebują więcej wsparcia, opieki czy ciepła od Nauczycieli, w RAINBOW dla Pedagogów jest to oczywiste! Do każdego dziecka podchodzą indywidualnie i bardzo profesjonalnie.

 

Nasz syn chodził do Przedszkola RAINBOW przez 4 lata, znamy bardzo dobrze to miejsce, Nauczycieli, którzy tam pracują, Panią Dyrektor, Panią logopedę i chcę powiedzieć, że bardzo dużo Im zawdzięczamy!!! Nasze dziecko dostało w tym miejscu najlepszą możliwą opiekę, edukację i możliwość własnego wspaniałego rozwoju. Za co jeszcze raz bardzo pragnę wszystkim podziękować!!!

 

Polecamy Przedszkole RAINBOW wszystkim tym rodzicom, dla których szczęście, prawidłowy rozwój oraz najwyższej jakości edukacja i Pedagodzy są najważniejsze dla ich dzieci.

 

RAINBOW to przedszkole najlepsze w Krakowie i bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na takich wspaniałych w nim ludzi. Jest to miejsce godne zaufania!!!

Edyta i Adam Plackowie

 

Kraków, 27.04.2017