Rainbow - przedszkole niepubliczne Kraków

Anna Stąpała

Minęło już przeszło pół roku, odkąd moja Córka zakończyła przygodę z przedszkolem Rainbow. Pewnie minęłoby kolejne pół roku, zanim napisałabym ten list, jednak zmobilizowała mnie właśnie Córka, która regularnie przeglądając galerie Rainbow z wielką tęsknotą mnie pyta, czy możemy jeszcze czasem odwiedzić przedszkole?

 

I to ona jest przede wszystkim dowodem na to, że te kilka lat spędzonych w Rainbow, to był naprawdę dobry i bardzo ważny czas w jej życiu. To głównie dzięki opiece i edukacji w przedszkolu Hania z dziewczynki strachliwej, bojącej się wejść do sali teatralnej, stała się dziewczynką siedzącą właśnie tam w pierwszym rzędzie. Z dziewczynki, która z lękiem uczestniczyła w zabawach i przedstawieniach, stała się dziewczynką, która odważnie, jako pierwsza, zgłasza się nawet do najtrudniejszych ról.

 

Przedszkole Rainbow, jak można je opisać? To wyjścia do filharmonii, teatru, wycieczki edukacyjne, występy na dużej i małej scenie, zajęcia z językiem angielskim, a także co bardzo ważne, indywidualne podejście do każdego z dzieci, świetna komunikacja z rodzicami i... wiele można by wymieniać.

 

Łza się w oku kręci, że to już koniec tego etapu, ale jednocześnie radość, że mogłam podarować córce tak wspaniały czas w tak ważnym dla niej okresie życia.

 

Pani Basiu, Pani Olu, Pani Edytko, Panie Pawle, Pani Agnieszko – bardzo dziękuję, że włożyliście tyle serca i cierpliwości w opiekę nad Hanią.

 

Czy polecam to przedszkole? Szczerze: Tak :-)

 

Anna Stąpała

 

Kraków, 30 marca 2015