Rainbow - przedszkole niepubliczne Kraków

Ania Szefer-Kłęk

Szanowny Panie Pawle, Droga Pani Basiu!

 

Już od dawna nosiłam się z zamiarem napisania czegoś miłego o Was i o Waszym-Naszym przedszkolu i podziękowania Wam za cały ten wspaniały czas spędzony z Wami!

 

Kiedy Konradek miał 3 lata długo chodziłam, dzwoniłam i szukałam idealnego przedszkola dla naszego synka i gdy trafiłam wreszcie w Wasze progi od pierwszego momentu nie miałam wątpliwości, że to jest właśnie TO przedszkole. Od tamtej pory bez stresu i wyrzutów sumienia prowadziłam, co rano, najpierw Konrada, a trzy lata później Ninę do Rainbow. Wiedziałam, że są pod znakomitą, fachową, i co ważne, troskliwą opieką. I z Konradka, który był nieśmiałym i zamkniętym w sobie chłopcem, wyrósł młody asertywny człowiek, o ukształtowanym charakterze i światopoglądzie.

 

Wszystkie lata spędzone z Wami uważam za wartość dodaną. Wspólne imprezy, czy to urodzinowe, czy te w większym gronie jak ogniska, pikniki i imprezy świąteczne (warsztaty Wielkanocne i Bożonarodzeniowe) stanowiły część naszego życia wówczas i na zawsze pozostaną z nami we wspomnieniach, oraz na zdjęciach i filmikach z przedstawień. Tworzyliście i tworzycie rodzinną atmosferę opartą na zrozumieniu, cierpliwości i oczywiście kreatywności. Wszystkie Panie (Basia G., Dorotka, Agnieszka, Basia T.) i rzecz jasna Pan Paweł byliście zawsze na każde zawołanie naszych dzieci, ale także spieszyliście z pomocą i ewentualnymi wyjaśnieniami nam, rodzicom, kiedy tylko zachodziła taka potrzeba. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na budowanie nowej osobowości, nowego człowieka.

 

Związaliśmy się z Wami całą rodziną: bo i Babcia Dorotka i Dziadek i Ciocia, wszyscy uczestniczyli w pewnym stopniu w życiu przedszkolnym, i nie ma tygodnia, żebyśmy nie wspominali jakiegoś okresu.

 

A przecież Konrad już idzie do gimnazjum, a Ninka do klasy czwartej, więc trochę czasu upłynęło.

 

Gdybym planowała jeszcze 6 dzieci to wszystkie z całą pewnością wylądowałyby u Was :-)

 

Zazdroszczę wszystkim rodzicom, którzy mają dzieci w Rainbow i życzę Wam samych cudownych chwil. I jeszcze raz ogromnie dziękujemy całej kadrze przedszkola Rainbow, za cudowną i ciężką pracę jaką dla najmłodszych wykonujecie!

 

Pozdrawiamy serdecznie,

 

Ania Szefer-Kłęk i Stanisław Kłęk oraz wychowankowie Konrad i Nina Kłęk

 

Kraków, 9 kwietnia 2014 r.