Rainbow - przedszkole niepubliczne Kraków

Ala Puzdrowska

Już dawno chciałam napisać kilka słów podziękowania za wspaniały czas, który moje córki spędziły w Waszym przedszkolu.

 

Z Przedszkolem Rainbow byłyśmy związane przez cztery lata od 2008 do 2012 roku. Uczęszczały tam moje trzy córki: starsza Maja i młodsze o rok bliźniaczki Zosia i Marysia.

 

Dziewczynki uwielbiały chodzić do przedszkola, były zakochane w swoich Paniach, nawiązały tam wspaniałe przyjaźnie z rówieśnikami, które przetrwały do dzisiaj. Zawsze z uśmiechem i wypiekami na twarzy opowiadały o ciekawych zajęciach w przedszkolu i często nie chciały stamtąd wychodzić do domu.

 

Nauczyciele mieli cudowny kontakt z dziećmi, każde dziecko traktowane było z szacunkiem    i indywidualnie. Fantastyczna, indywidualna praca z dziećmi przez Panią logopedę Edytę Sarań, niesamowity Pan Paweł, Pani Basia, Pani Dorotka i Pani Agnieszka – moje córki cały czas Was wspominają. Pokazaliście im tyle ciekawych rzeczy i tak wiele nauczyliście. To był dla nich cenny czas.

 

Wspaniałe prace plastyczne, wyjścia do filharmonii, teatrów i muzeów, wycieczki – niezapomniane chwile.

 

Nie do przecenienia był również kontakt nauczycieli i Pani Dyrektor z nami – rodzicami.   Miałam absolutnie zawsze pełne informacje na temat rozwoju, zachowania moich dzieci         i tego co aktualnie robiły w przedszkolu.

 

Niesamowita atmosfera w Rainbow to coś, co występuje tylko tutaj. To wielka zasługa właścicielki/dyrektor przedszkola pani Basi Turopolskiej, pedagoga z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, kochanej ciepłej kobiety, którą wszyscy lubią i darzą szacunkiem. Potrafiła, poprzez organizowanie wspólnych pikników, spotkań Bożonarodzeniowych (jasełka) i Wielkanocnych (warsztaty, na których rodzice z dziećmi wykonywali dekoracje wielkanocne), scalić wszystkie rodziny, przyjaźnie między nami rodzicami trwają do dzisiaj.

 

Moje córki są obecnie uczennicami szkoły podstawowej w IV i III klasie i chociaż bardzo polubiły swoją szkołę, nadal pojawia się na ich twarzach uśmiech, gdy mówimy o Rainbow.

 

Było nam bardzo ciężko rozstawać się z Wami, ale życie idzie do przodu, cieszymy się, że przez te cztery lata mogłyśmy być społecznością Rainbow, że nadal mamy z Wami kontakt      i zawsze gorąco polecamy Przedszkole Rainbow – jako wyjątkowe miejsce.

 

Dziękujemy !!!!

 

Ala Puzdrowska

 

Kraków, 12 lutego 2015 r.