Rainbow - przedszkole niepubliczne Kraków

Agata i Janusz Kaczorowie

Z przedszkolem „Rainbow” związani byliśmy przez 7 lat. Był to czas, w którym uczęszczały tam – kolejno – obie nasze córki.

 

„Rainbow” jest miejscem, w którym dziecko traktuje się z szacunkiem i uwagą, i w którym każdy maluch (a potem starszy przedszkolak) może rozwijać swoje indywidualne zdolności. Byliśmy pod wrażeniem profesjonalnego, a jednocześnie ciepłego podejścia do dzieci wszystkich wychowawców i nauczycieli. Zespół „Rainbow” składał się z ludzi sympatycznych, przyjaznych i kreatywnych. Z uznaniem obserwowałam, z jak dużym wyczuciem p. Basia Turopolska (właścicielka i dyrektor przedszkola) dobiera nauczycieli i wychowawców dzieci. Przez wszystkie lata naszej przygody z „Rainbow” nie spotkaliśmy tam ani jednej „nietrafionej” osoby.

 

Rodzic może liczyć w tym miejscu na wsparcie i pomoc w razie jakichkolwiek problemów – zarówno poprzez możliwość rozmowy i bezpośredniego kontaktu z wychowawcą, jak też poprzez kontakt ze specjalistami (psycholog, logopeda) współpracującymi z placówką od lat.

 

Nasze dzieci przeżyły w tym przedszkolu wspaniałą przygodę, świetną zabawę, zyskały przyjaciół – być może na całe życie. A jednocześnie, jakby mimochodem, zyskały ogrom wiadomości z różnych dziedzin, rozwinęły swoje małe talenty i nauczyły się komunikować w języku angielskim.

 

Do dzisiaj i my i nasze dzieci uśmiechamy się na wspomnienie przedszkola, w którym udało się zrealizować zasadę „uczyć bawiąc”.

 

Z wyrazami sympatii i wdzięczności

 

Agata i Janusz Kaczorowie

z Martą i Julką

 

Kraków, 15.06.2014 r.