Rainbow - przedszkole niepubliczne Kraków

Anna Miączyńska-Van Veen

 

Kochana Pani Basiu,

 

Może powinnam zacząć od: „Szanowna Pani Basiu", ale dla nas była Pani (oraz pozostali Nauczyciele z przedszkola Rainbow) jak rozszerzenie rodziny, jak ktoś naprawdę bliski.

 

Chciałam podziękować Państwu za tę niespotykaną gdzie indziej bliskość, troskę i ogromny wkład wniesiony w opiekę na naszymi dziećmi.

 

Obie nasze córki: Alana i Mira wspominają lata spędzone w Rainbow jako czas świetnej zabawy, budowania silnych więzi z koleżankami/kolegami oraz z nauczycielami, czas kiedy ciągle dowiadywały się ciekawych rzeczy o otaczającym nas świecie. Bardzo lubiły liczne atrakcje, które przedszkole dla nich przygotowywało: wyjścia do teatru, do filharmonii, rozliczne wycieczki, pikniki, warsztaty wielkanocne, kuligi w zimie oraz zawsze starannie przygotowywane przedstawienia. Ale przede wszystkim kochały swoich nauczycieli!!!! Stanowiliście Państwo dla nich ogromny autorytet (nieraz nawet większy niż rodzice, bo jak np.: Pani Dorotka coś powiedziała, to tak ma być!).

 

Dla nas jako rodziców czas spędzony w Rainbow był też ogromnie miły. Z ogromną przyjemnością i wzruszeniem oglądaliśmy wszystkie przedstawienia oraz prace przygotowywane również dla nas, np. na Dzień Matki i obserwowaliśmy rozwój naszych dzieci (zawsze też docenialiśmy to, że mogliśmy się do Państwa zwrócić z wszelkimi mniejszymi i większymi problemami dotyczącymi naszych dzieci). Ale najważniejsza była dla nas zawsze serdeczność z jaką nasze dzieci się od Państwa strony stykały. To, że mogliśmy je zostawić w Rainbow z całkowitym zaufaniem, że są pod najlepszą z możliwych opieką i że świetnie spędzą ten czas.

 

Jeszcze raz dziękuję Pani oraz wszystkim Nauczycielom Rainbow! Zawsze będziecie mieli ciepłe miejsce w sercach naszych i naszych dzieci:-)

 

Serdecznie pozdrawiam

 

Anna Miączyńska-Van Veen + Ilja + Alana + Mira

 

28 września 2012